درباره کلینیک جامع توانبخشی رسش

درباره کلینیک جامع توانبخشی رسش

کلینیک جامع‌ توانبخشی رسش در سال 1395 در غرب تهران(خیابان آزادی)، توسط دکتر داریوش نیکبخت متخصص و اسیب شناس گفتار و زبان و آناتومیست در جهت ارائه ی خدمت به کودکان و بزرگسالان نیازمند خدمات توانبخشی تاسیس گردیده است.

خدمات کلی مرکز شامل کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی، گفتادرمانی، روانشناسی و مشاوره می باشد.

افتخار می کنیم در تیم رسش 15 نفر از همکاران با تجربه ی کاردرمانگر، گفتاردرمانگر و روانشناس که همگی هم به لحاظ علمی و هم‌بالینی در سطح بالایی قرار دارند ما را همراهی می کنند.

حیطه ی خدمات مرکز شامل درمان کودکان دارای اتیسم، درمان فلج مغزی،سندرم ها و اختلالات ژنتیکی، درمان بیش فعالی و نقص توجه، درمان اختلالات ارتوپدی، بیماری های نورولوژی بزرگسالان، درمان لکنت، درمان اختلالات صوت، درمان اختلالات شکاف لب و کام و کم شنوایی، اختلالات تلفظی، ارزیابی و درمان اختلالات یادگیری، اختلالات اضطرابی، مشاوره و روانشناسی و...می باشد.

کلینیک توانبخشی رسش

بخش های فعال مرکز شامل کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی، کاردرمانی حسی و حرکتی، گفتار درمانی کودک و بزرگسال، تست هوش، مشاوره، اتاق تعدیل حسی، اتاق بینایی، گروه درمانی، بازی درمانی، رفتار درمانی و آموزش مهارت های روزانه می باشد.

شعار تیم ما رساندن تمام کودکان و بزرگسالان به عملکرد مطلوب و بازگشت به زندگی عادی و بدون مشکل می باشد. تمامی درمان های انجام شده در تیم رسش به صورت کار تیمی( team work) می باشد و تمامی درمانگران با برگزاری جلسات درباره ی مراجعین باهم به تبادل نظر و مشورت می پردازند.

هدف ما در خانواده ی بزرگ رسش اینست که هیچ کودکی از آموزش عقب نماند و همه ی کودکان باید در کنار هم‌رشد داشته باشند. گواه کار ما خانواده هایی هستند که کودکانشان به سطح مطلوب رسیدن و خدارا شاکریم که توانستیم با رویکردهای تیمی سبب جلب رضایت مراجعین عزیز و خانواده هایشان شده ایم.

در قسمت بزرگسالان نیز کلینیک جامع توانبخشی رسش با برخورداری از امکانات کامل درمانی برای بزرگسالان و ابزار ها و تجهیزات مورد نیاز و استفاده از همکاران با تجربه برای اختلالات نورولوژیک نظیر پارکینسون، ام اس، سکته ی مغزی و ...آماده ی خدمت گزاری می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و رزرو وقت می توانید با شماره های 09362020364، 02166013282 و یا شماره واتساپ 09364904632 تماس حاصل فرمایید‌. کلینیک رسش همیشه پاسخگو و در کنار شما می باشد.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

 1. حسن فتاحی
  حسن فتاحی

  آقای دکتر نیکبخت خدا خیرت بده من واقعا از شما سپاسگذارم چون دخترم واقعا پیشرفت خوبی داشت با مشکل گفتار مزاحم شما شدیم که خوشبختانه بعد از دوره درمان واقعا از فرایند درمان بسیار رضایت داشتیم خدا حفظتون کنه ممنون از شما و خدمات خوبتون

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلامنظر لطف شماست ما وظیفه خودمون رو انجام دادیم خدا رو شکر که مراحل درمان خوب پیش رفته ممنون از این حس خوبی که منتفل کردید.

 2. رضا ترابی
  رضا ترابی

  اقای دکتر نیکبخت دوست داشتنی ممنون از صبر و حوصله شما در درمان ، من پسر 5 ساله ام رو خدمت شما آوردم برای برخی مشکلات ، واقعا بعد از دوره های شما خیلی خیلی بهتر شده و از آشنایی با کلینیک شما بسیار خوشحال هستم باز ممنون از شما

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   خواهش می کنم ممنون از شما و اعتمادی که به کلینیک ما و بنده کردید خدا رو شکر که فرایند درمان کودک شما خوب پیش رفته است 

مشاوره رایگان ۰۲۱۶۶۰۱۳۲۸۲